Про нас

Перший дитячий садочок знаходився в церковному будинку с. Містечок. Завідуючою, одночасно і кухарем була Воронко Є.Д., нянею Воронко Р.С.  На території Башарівської сільської ради в кінці 70-х років налічувалось більше ста дітей дошкільного віку. Тому виникла потреба в побудові дитячого садка.

За ініціативи, сприяння і фінансування голови колгоспу ім. Ілліча Джуня Івана Даниловича в 1978 році розпочалося будівництво двоповерхового дитячого садка, власної котельні, водозабірної башні, надвірних будівель в с. Перенятин. Споруду здали в експлуатацію  за   досить   короткий термін.

Побудували просторе приміщення з 12-годинним перебуванням дітей. Створено вікові групи (ясельна, різновікова, підготовча) де виховувалось 70 дітей, одне групове приміщення було відведено під музично-спортивний зал.

24 травня 1980 року відбулося відкриття дитячого ясел-садка «Колосок». Садок знаходився на утриманні і фінансуванні колгоспу.Першою завідуючою стала Касянчук Євгенія Григорівна вчитель-філолог за фахом. Саме завдяки їй було повністю укомплектовано дитячий садок: меблями, твердим та мяким інвентарем, холодильним обладнанням, електроплитами, сантехнікою і іншими необхідними матеріалами.

 Було обладнано ігрові майданчики для трьох вікових груп: гойдалками, качелями, гірками, пісочницями, територія була повністю огороджена.

Вихователями в цей час працювали Додь Г.П., Якимчук М.І., Чепелюк С.В., Гулійчук Т.М., музичним керівником – Мельничук Н.О., кухарем – Шуст Л.М., няні – Воронко Р.П.,   Казмірук М.В., Ріжко Є.І., Семенчук Н.В.

За здоров’ям дітей, якістю продуктів харчування, та санітарними умовами слідкувала на протязі 14-ти років медсестра Воронко Л.Ф., було обладнано медичний кабінет. Кочегаром -  сантехніком працював Казмірук П.М. слідкував за чистотою і порядком території, посадив багато фруктових дерев, діти по сьогоднішній день смакують соковитими та пахучими плодами яблук, груш, слив.

1 листопада 1981 року Перенятинський ясла-садок було передано з балансу колгоспу ім.Ілліча на баланс Башарівської сільської ради, згідно рішення №140 Червоноармійського виконкому районної Ради народних депутатів.

З 2 серпня 1982 року садок очолила Федчук Світлана Федорівна вчитель початкових класів за фахом. Вихователями в цей час працювали Школяр (Крук) Л.В., Василюк З.М., Воронко Т.Г., Дзюбан (Казмірук) Н.Б., Бубновська Г.В., Синюк М.М., няні – Прос Г.В., Чубова В.І., Воронко В.В.,Антонюк Т.В.,  завгоспом – Андріюк Т.В., машиністом по пранню білизни працювали: Попович М.О., Новосад М. П., Мельничук М.П.

За час роботи на цій посаді Світлана Федорівна дбала про оснащення педагогічного процесу, матеріальне забезпечення дитячого садка. Завдяки їй були придбані сюжетні картини до казок в групові кімнати, коридори, веранду. Було побудовано сарай-погреб, обладнано спортивний зал відповідним спортивним інвентарем.

   20 жовтня 1986 року завідуючою призначена Крук Л.В. яка пропрацювала на цій посаді 24 роки. На протязі всіх цих років вона постійно працювала над створенням  сприятливих  умов  для  виховання, навчання та розвитку дітей дошкільного віку, створення комфорту в дитячому садку та на його території. За її ініціативи було зроблено чимало.

Вихователі в дитячому садку постійно змінювались. Багато років пропрацювали в дитячому садку Петрова А.В., Воронко Т.Г., Бубновська Г.В. – яка зараз на заслуженому відпочинку, Додь Г.П. – користувалася повагою серед працівників закладу, батьків, вихователів, громадськості – зараз на пенсії за вислугу років.

З приходом перебудови настали  тяжкі часи і для нашого садочка, зменшилась кількість дітей, відчувалась гостра недостача фінансової підтримки від держави. Скоротилась кількість груп до однієї. Завідуюча Крук Л.В. робила все можливе щоб садочок працював. Залишилась одна різновікова група. Садочок працював сезонно з 1996 року.

У 2010 році Крук Л.В. вийшла на пенсію за вислугу років, завідувачем призначено вихователя Перенятинського ДНЗ Казмірук Н.Б., яка згуртувала педагогічний колектив та колектив батьків на спільну взаємодію.

В жовтні 2010 року в дитячому садку встановлено електричне опалення. 1 січня 2011 року рішенням сесії Башарівської сільської ради дитячий садок переведено на круглорічний режим роботи.

На даний час в садочку функціонує одна різновікова група яка налічує 24 дітей. Режим роботи 10,5 годин. У 2011 році за ініціативи Казмірук Н.Б. і фінансової підтримки сільського голови Крука І.П. в дитячий садок було придбано холодильник, електроплиту, пральну машину, килимове покриття в групову та спальну кімнати, посуд кухонний, столовий, іграшки.

Багато років на посаді вихователя працює Якимчук М.І., догодити дітям у їх кулінарних примхах намагається кухар Гладун Т. І.

В нашому дитячому садочку працюють колишні вихованці: музичні розваги, святкові виступи готує музичний керівник – Янович З.І., вихователем – Королюк Л.А., за чистотою і порядком слідкує помічник вихователя – Касянчук О.В., двірником – Гладун О.В. Кожному педагогу притаманні любов до дітей, до своєї професії, захопленість справою. Дружній і згуртований колектив сприяє всебічному і гармонійному розвитку дітей, закладає основи, які стають необхідними для дітей в подальшому житті.

На даний час в садочку працюють:

Казмірук Надія Богданівна - завідувач

Королюк Людмила Ананіївна - вихователь

Янович Зоя Іванівна - музичний керівник

Касянчук Оксана Володимирівна - помічник вихователя

Гладун Тетяна Іванівна - кухар

Гладун Олександр Васильович - двірник

Костюк Зоя Олександрівна - бухгалтер

Наші користувачі